Vətəndaşların qəbulu
Qəbələ Rayon İcra Hakimiyyəti Başçısı Aparatında 2024-cü il üçün vətəndaşların
QƏBULUNUN QRAFİKİ
Vətəndaşları qəbul edəcək səlahiyyətli şəxslərin adları və vəzifələri |
Qəbulun başlanma vaxtı |
||
1. | Abdullayev Səbuhi Məhəmməd oğlu | Rayon icra hakimiyyətinin başçısı | V -gün saat 10:00-dan |
2. | Başçının birinci müavini | I -gün saat 14:00-dan | |
3. | Allahverdiyev Arif Mustafa oğlu | RİH başçının müavini – sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri | II-gün saat 14:00-dan |
4. | Osmanova Ətayə Kərim qızı | RİH başçının müavini– ictimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri | III-gün saat 14:00-dan |
5. | Hüseynov Absalam Zahid oğlu | RİH-nin ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsinin müdiri | IV -gün saat 14:00-dan |
6. | RİH-nin memarlıq və tikinti şöbəsinin müdiri | VI -gün saat 14:00-dan |
Qeyd:
- Milli Qəhrəman və onların ailə üzvləri, Şəhid ailələri, Böyük Vətən müharibəsi və Qarabağ müharibəsi əlilləri növbədənkənar hər gün qəbul olunur.
- Rayon İcra Hakimiyyəti Başçısının bayram günlərinə düşən qəbul günləri həftənin növbəti iş gününə keçirilir.
Vətəndaşların qəbulu ilə bağlı əlaqə telefonları (024) 205-01-02, (024) 205-19-65
Qəbələ Rayon İcra Hakimiyyəti Başçısının 2024-cü ildə rayonun yaşayış məntəqələrində keçirəcəyi görüş-qəbulların
Q R A F İ K İ
S/№ |
Görüş-qəbulun keçiriləcəyi yaşayış məntəqəsinin adı |
Tarix |
Görüş-qəbulun keçiriləcəyi yer |
Cəlb olunan təşkilatlar |
1. |
Zarağan kəndi | 09.01.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
2. |
Həmzəli kəndi | 11.01.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
3.
|
Nohurqışlaq kəndi |
18.01.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
4. |
Tüntül kəndi |
24.01.2024 |
Kənd İnzibati Ərzi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyinin binası |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
5. |
Nic qəsəbəsi |
01.02.2024 |
Nic qəsəbə 2 saylı məktəb |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
6. |
Yenikənd kəndi |
09.02.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
7. |
Yengicə kəndi |
15.02.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
8. |
Çuxur Qəbələ kəndi |
22.02.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
9. |
Kiçik Pirəli kəndi |
01.03.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
10. |
Vəndam qəsəbəsi |
06.03.2024 |
Qəsəbə 2 saylı tam orta məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
11. |
Topbağ kəndi |
14.03.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
12. |
Böyük Əmili kəndi |
19.03.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
13. |
||||
14. |
||||
15. |
||||
16. |
||||
17. |
||||
18. |
||||
19. |
||||
20. |
||||
21. |
||||
22. |
||||
23. |
||||
24. |
||||
25. |
||||
26. |
||||
27. |
||||
28. |
||||
29. |
||||
30. |
||||
31. |
||||
32. | ||||
33. |
||||
34. |
||||
35. |
||||
36. |
||||
37. |
||||
38. |
||||
39. |
||||
40. |